Ünlülerin Şimdiye Kadar Hiç Bilmediğiniz Büyük Sırları.!!!


1. Sezen Aksu, “Sarı Odalar” şarkısını ünlü yönetmen Sinan Çetin için yazmış. Ünlülerin Şimdiye Kadar Hiç Bilmediğiniz Büyük Sırları.!!! Şarkıyı hatırlayalım önce bir: “Ben senin hayatından gittim oğlum Hadi yerime koy birini koyabilirsen Ben senin hayatından gittim oğlum Hadi dur o sarı odalarda durabilirsen” İşin özü, bu sadece bir iddia ve tarafların hiçbiri tarafından doğrulanmadı. Yani gerçeği hiçbir zaman bilemeyeceğiz. 2. Cihangir’in yarısından fazlası Sinan Çetin’e aitmiş. Ünlülerin Şimdiye Kadar Hiç Bilmediğiniz Büyük Sırları.!!! Yarısı mı bilemiyoruz ama 2010 yılında Çetin’in Cihangir’de 50’den fazla sahip olduğu konut vardı. Şu an kim bilir kaç tanedir? Yani evet, kendisi bir emlak zengini. Orada ev tutarsanız ev sahibiniz büyük ihtimalle Sinan Çetin olacak. 3. Bülent Ersoy, cinsiyet geçiş operasyonu olmadan önce nişanlıymış. Ünlülerin Şimdiye Kadar Hiç Bilmediğiniz Büyük Sırları.!!! Yeşim Soydan’ın kaleme aldığı İbret-i Alem isimli kitapta Bülent Ersoy’un Mehtap Hasbek isimli hanımla nişanlı olduğu iddia ediliyor. Daha da fazlası, Mehtap Hanım bu iddianın doğru olduğunu ve Bülent Ersoy’dan bir zamanlar hamile kaldığını da doğrulamış.

4. Bülent Ersoy’un vinçleri ve iş makineleri varmış. Ünlülerin Şimdiye Kadar Hiç Bilmediğiniz Büyük Sırları.!!! Araştırdığımız kadarıyla sektörde olan kişiler, bu iddiayı doğruluyor. Hatta Diva’nın inşaat sektörü için kiraya verdiği 22 adet vinci ve bir miktar iş makinesi varmış. Vinçler 8-10 bin TL arasında dönemsel olarak firmalara kiraya veriliyor. 5. Gülben Ergen, yatırımlarını taksi plakası alarak yapıyormuş. Ünlülerin Şimdiye Kadar Hiç Bilmediğiniz Büyük Sırları.!!! Bu iddia neredeyse tarih kadar eski. Hatta Ergen’in, yaklaşık olarak 55 tane taksi plakası olduğu söyleniyordu. Konuyla ilgili Gülben Ergen twitter hesabından şöyle bir açıklama yaptı: “Vallahi ve billahi ve bana şarkı söylemek bir daha nasip olmasın ki ve bir daha hiç anaokulu açamayayım ki benim TAKSİ PLAKALARIM hiç yok ve olmadı…” 6. Helin Avşar, aslında Hülya Avşar’ın kardeşi değil kızıymış. Ünlülerin Şimdiye Kadar Hiç Bilmediğiniz Büyük Sırları.!!! Bu iddianın kaynağını bilemiyoruz ama yıllardır duyduğumuz da doğrudur. Fakat durum öyle değil: Helin Avşar, Hülya Avşar’ın özbeöz kız kardeşi. 7. Ajda Pekkan, süperstar olmadan önce çok fazla porno filmde oynamış. Ünlülerin Şimdiye Kadar Hiç Bilmediğiniz Büyük Sırları.!!! Evet bu iddia da çok konuşuldu ama şu ana kadar Ajda’nın bu tür filmlerde oynadığını bilen, gören yok.

8. Metin Akpınar’ın iki değil tam üç böbreği varmış, bu yüzden çok içki içebiliyormuş. Ünlülerin Şimdiye Kadar Hiç Bilmediğiniz Büyük Sırları.!!! Külliyen yalan bir şehir efsanesi daha. Akpınar’ın konuyla ilgili açıklaması ise şöyle: “3 böbrek doğru değil. Tam tersi ben 1,5 böbrekliyim. O medyanın kendi icadı” 9. Safiye Ayla, çirkin olduğu için Mustafa Kemal Atatürk onu perde arkasından dinlermiş. Ünlülerin Şimdiye Kadar Hiç Bilmediğiniz Büyük Sırları.!!! Yalanların en büyüklerinden biri de bu. Böyle bir durumun tek bir şahidi yok. Zaten bu gerekçe de kabul edilebilir bir şey değil. 10. Cemil İpekçi yoga yaparken kendi kendine uçabiliyormuş da aynı zamanda. Ünlülerin Şimdiye Kadar Hiç Bilmediğiniz Büyük Sırları.!!! Cemil İpekçi’nin yoga yaptığı biliniyor da uçtuğunu gören yok. 11. Ebru Akel, göz altı morlukları için bildiğimiz hemoroit kremlerinden kullanıyormuş. Ünlülerin Şimdiye Kadar Hiç Bilmediğiniz Büyük Sırları.!!! İlginç ama doğru. Bu bilgi kendisinin 2005 yılında Yener Süsoy’a verdiği röportajlarından geliyor. Denemek ister misiniz? 12. Uzay Heparı, ünlü oyuncu Demet Akbağ’ın arabasına çarptığı için ölmüş. Ünlülerin Şimdiye Kadar Hiç Bilmediğiniz Büyük Sırları.!!! Evet bilgi doğru ama eksik. Uzay Heparı, 1994 yılında yeni aldığı motorunu kullanırken Etiler’de, Demet Akbağ’ın park halinde bulunan aracına çarparak hayatını kaybetti maalesef.