Şişme Kadına Benzemek İçin Defalarca Ameliyat Oldu. Son Halini Görenler Gözlerine İnanamıyor!!


Aslında hikaye oldukça enteresan başlıyor. bir erkek olarak dünyaya gelen Ivana Vladislava hayalinde yaşattığı şişme kadınlara benzemek için binlerce lira harcayarak defalarca ameliyat masasına yattı. Geçirdiği ameliyatlar sonrasında resmen kendini baştan yaratan Ivana Vladislava son halinden oldukça memnun. Görenlerin gözlerine inanmakta zorluk çekeceği bu değişim için oldukça para ve emek harcayan kadın son olarak istediği hayata ulşmış gibi görünüyor. Sırada kalçasını yaptırmak olduğunu belirten Vladislava, “Görünüşümde plastik şişme kadınlardan ilham aldım çünkü mükemmel görünmek istiyorum. Kendimi plastik gibi güçlü ve kırılmaz olarak görüyorum” dedi.

1. Almanya’nın başkenti Berlin’de yaşayan Berlin’de yaşayan 26 yaşındaki , erkek olarak doğdu ancak bunu istemediği için 11 yaşında hormon ilaçları kullanmaya başladı.

Şişme Kadına Benzemek İçin Defalarca Ameliyat Oldu. Son Halini Görenler Gözlerine İnanamıyor!!2. Görünüşünden rahatsız olan ve kadınsı görünmek isteyen Vladislava ..

3. İlk ameliyatını 17 yaşında burnundan oldu.6. Ayrıca 10 liposuction işlemi, meme büyütme, 5 burun düzeltme, çene kemiği törpüleme, kaş kemiği ve alın estetiği yaptırdı.