Portakal Suyu İle Bu Maddeyi Karıştırın Vücudunuzda Biriken Nikotinden Kurtulun


Nikotinin vücuttan atılması için 48 ila 72 saat arası bir süre gerekir. Şarap üretimi sırasında elde edilen bir yan ürün olan krem tartar nikotini vücuttan etkili bir şekilde atar.
Krem tartarın başka kullanım şekilleri de vardır ve bunları da sizinle paylaşacağız.


Teknik olaral potasyum hidrojen tartarat olarak bilinen bu madde, şarap fıçılarının dibinde biriken tortudur yani alkol içermez.
1. Tansiyonu düşürür.Düşük potasyum seviyeleri yüksek tansiyon riskini arttırır. 100 gr krem tartarda 16,500 mg potasyum bulunur.


2. Artrit ağrılarını azaltır.Magnezyum, iltihaplanmalara karşı etkili bir rol oynar ve 100 gr krem tartarda 2 mg magnezyum bulunur.
. Sigarayı bırakmaya yardımcı olur.Krem tartar sigaranın tadını bozar. Nikotin yüzünden düşen C vitamini seviyesini yükseltmek ve nikotini en hızlı şekilde vücuttan atmak için portakal suyuyla karıştırıp içmek en iyisidir.

Eğer sigarayı bırakmak istiyorsanız, orta büyüklükte bir bardakta portakal suyu ile yarım çay kaşığı krem tartarı karıştırın ve 1 ay boyunca her gece için.
4. Akneleri yok eder.Krem tartarın asidik özellikleri cildi temizler ve aknelerle savaşır. 1 çay kaşığı krem tartarı 240 ml suya veya portakal suyuna ekleyin, vücudu temizlemek ve aknelere neden olan bakterilerden kurtulmak için her gün için.