Onu hatırladınız mı? Bez Bebek dizisinin Özge’si bakın ne halde…

Onu hatırladınız mı? Bez Bebek dizisinin Özge’si bakın ne halde…

Bez Bebek ve Hatırla Sevgilii dizilerinde rol alan küçük oyuncu, Sibel Kasapoğlu bakın şimdi ne halde... Küçük afacan elinde bir kutu şekerle parka gitmiş, bir banka oturmuş, etrafa bakınırken şekerleri ardarda ağzına atıyormuş.. Yanındaki bankta oturan yaşlı adam çocuğa bakmış bakmış ve "Evladim.." demiş.. "Şeker güzeldir ama çok yemek zararlıdır... Hem dişlerin çürür, hem yüzünde sivilce çıkar, hem de şişmanlarsın..." Çocuk bunun üzerine adama dönmüş: "Benim dedem 107 yaşına kadar yaşadı..." Adam "Yaa.." demiş... "Yani deden de mi çok şeker yerdi?" " Hayir, herşeye burnunu sokmazdı.! 

Hamile olan sevgili sarışın kuzenim, gebelikle ilgili okuduğu; -Bebekler zekalarinin %80'ini anneden alıyorlar. Makalesinden sonra panikle bana dönüp; -Ay inanmıyorum. Bana ne kalacak o zaman ? diye sorduğunda; - Üzülme öyle bile olsa senin kaybedeceğin bir şey yok! diyemedim ya! Lanet olsun içimdeki insan sevgisine!

  Çocuğumu yeniden yetiştirmem mümkün olsaydı: Ona işaret parmağımı kaldırıp yasaklar koymak yerine, parmaklarıyla resim yapmayı öğretirdim. Hatalarını daha az düzeltir, onunla daha cok yakınlık kurmaya çalışırdım. Onu sadece gözlerimle izler, saat kısıtlamaları koymazdım. Daha bilgili olmaya çalışır, daha cok şefkat gösterirdim. Onunla daha çok yürüyüşlere çıkar, uçurtmalar uçururdum. Ona karşı ciddi bir tavır içinde olmak yerine, onunla oyun oynardım. Onunla kırlarda koşar, yıldızları seyrederdim. Onunla daha az çekişir, ona daha çok sarılırdım. Önce benlik saygısı kazanmasını sağlar, sonra bir ev almaya çalışırdım. Ona her zaman katı davranmaz, onu daha çok onaylar ve yüreklendirirdim. Güç konusunda daha az ders verir, sevgi konusunda daha çok şey öğretirdim.