Havalimanında görüntülendi! Kibariye’nin son hali korkuttu

2018’i yurtdışında karşılayan ünlüler, önceki akşam Türkiye’ye döndü. Türkiye’ye dönenler arasında Kibariye de vardı. Kibariye, eşi Ali Küçükbalçık’la birlikte poz verdi. Ünlü şarkıcı, “Yılbaşı günü Almanya ve Belçika’da 4 konser verdim. Rekor bende. Yorgunluktan bacaklarım tutmuyor” dedi.

Ünlü şarkıcının yorgunluğu yüzüne de yansıdı. Yorgunluğu yüzüne yansıyan Kibariye’nin makyajsız hali herkesi şaşırttı. Kibariye’nin makyajsız hali sosyal medyada da çok konuşuldu. Kimileri ise Kibariye’nin makyajsız halini doğal samimi bulanlar da vardı. Kibariye’nin moraran gözleri hayranlarını korkuttu.

Gerçek adı Bahriye Tokmak olan bilinen adıyla Kibariye olan başarılı sarkıcı 10 Ağustos 1960 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Türk Arabesk-pop müzik şarkıcısı olan Kibariye müzik kariyerine 1980 yılında İzmir’de başlanmıştır.

İlk olarak 1981 yılında “Kimbilir” albümüyle adını duyuran Kibariye sesiyle herkesi etkilemeyi başarmıştır.

Toplamda 32 albümü bulunan Kibariye son olarak 2014 yılında “Gülü Soldurmam” albümüyle sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

21 Aralık 1979 senesinde taksi şoförü Tunay Ürek ile evlenen Kibariye yıllar sonra boşandı. 1999 senesinde ise ikinci evliliğini Ali Küçükbalçık ile yapan Kibariye’nin bu evliliğinden Birgül adlı bir kızı bulunmaktadır.