Şok Evli başbakandan hamile olduğu iddialarına cevap verdi!

ünlü manken İnci Pars, “Hamile değilim ama evleneceğiz” diyerek hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

Yaşadığı çalkantılı aşk hayatıyla ismi sık sık gündeme gelen KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün, 3 yıl önce Ankara’da evlendiği Turizm Bakanlığı Kültür Daire Başkanı Avukat Dilek Özgürgün‘e, ‘evlilik birliğindeki görev ve rolü yerine getirmediği’ gerekçesiyle boşanma davası açmıştı.

Bu sırada KKTC Başbakanının ‘İşte Benim Stilim’ adlı mode programıyla ismi duyulan manken, İnci Pars ile ilişki ortaya çıktı. Pars’ın hamile olduğu iddia edilince ünlü manken sessizliğini bozdu.

“HAMİLE DEĞİLİM KEŞKE OLSAYDIM”

İlişki iddiasını doğrulayan Pars, Dilek Özgürgün’le boşanma arifesinde olan Hüseyin Özgürgün’le evleneceklerini söyledi. Pars, “Onlarınki saçma bir evlilik. 4 yıl önce yapılmış ve 70 gün görüşülmüş. Sonra bir daha görüşülmemiş ve 1 yıldır hiç konuşulmamış. Hamile olduğum iddiası da doğru değil. 32 beden bir kadınım ve hamile değilim. Keşke olsaydım. Ama Allah nasip ederse müstakbel eşimle çocuk da istiyoruz. Hemen nikâh kıyacağız. Mahkemenin kararını bekliyoruz.”dedi.

“EV ALDI HABERLERİ YALAN”

Hüseyin Özgürgün’le 4 ay önce bir akrabası aracılığıyla tanıştığını söyleyen Pars, onun kendisine Paris’ten ev aldığı iddiası için ise “Ev haberleri yalan. Paris’e hayatımda hiç gitmedim. Kıbrıs’taki ev de dedem Kenan Pars’tan babama kalan ve benim doğduğum ev.” dedi.

Dilek Özgürgün’ün avukatı Boysan Boyra ise boşanma davası sürerken Hüseyin Özgürgün’ün, merhum sanatçı Kenan Pars’ın manken ve oyuncu torunu İnci Pars ile aşk yaşadığını belirterek, “Hüseyin Özgürgün, sevgilisi Pars’a üç katlı, Tenis kortlu, sıcak/soğuk havuzlu ve etrafı kale gibi duvarlarla çevrili 5 milyon TL değerinde bir malikane almıştır. Bu da evlilik süresince evlilik görevini kimin yerine getirmediğini ortaya koymaktadır. Mahkemenin bu hususları dikkate alarak karar vereceğine inanıyoruz” dedi.

5 AYLIK HAMİLE!

Duruşma ileriki bir tarihe ertelenirken dün dava ile ilgili ilginç bir gelişme daha yaşandı. Bu defa İnci Pars’ın 5 aylık hamile olduğu iddia edildi. Hamileliğin ilerlemesiyle olayın ortaya çıktığı belirtilirken Dilek Özgürgün’ün avukatı bu iddiayı da mahkemeye taşıma kararı aldı.