İzdivaç Programlarının Fenomen Gelin Adayları Bakın Ne Haldeler

İzdivaç programlarının damga vuran gelin adaylarının son halleri görenleri hayrete düşürdü.Nevruz’u unutmak kolay değil. Çünkü o gerçek bir Tarkan hayranı. O kadar hayran ki programda Tarkan’dan bahsederken bir anda kendini yere atıp, ağlamaya başladı. O an programın sunucusu Esra Erol bu durum karşısında ne yapacağını bilemedi.

Nevruz izdivaç programında aradığını bulamadı. Çünkü gelen taliplerini ‘Sen Tarkan’a benzemiyorsun’ diyerek kabul etmiyordu. Daha önce hiç evlenmediğini söyleyerek evlenmemiş adayları beklediğini vurgulayan gelin adayı Nevruz, Esra Erol’un ısrarı sonrası daha önce evlilik yaptığını itiraf etti.

Gelen adaylardan hiçbirini beğenmeyen Nevruz programdan ani bir kararla ayrıldı. Peki Nevruz Esra Erol’un programından neden ayrıldı?Nevruz programdan ayrılınca herkesin aklına ‘acaba kovuldu mu?’ sorusu geldi. Ama Esra Erol ‘Nevruz kendi isteğiyle artık burada olmayacak’ şeklinde bir açıklama yapınca bu sorunun da cevabını vermiş oldu.

Songül’ü ‘Ne zaferinden bahsediyorsun Songül’ olarak tanıyoruz.Çünkü Songül şarkı söylemeyi çok seviyor ve programda da Hadise’nin ‘Ne zaferinden bahsediyorsun’ şarkısını söyleyerek hepimizin hafızasında büyük bir yer edindi.Söylediği şarkılarla bir fenomen haline gelen Songül Beyaz’la klip de çekti. Songül sesi hakkında kötü yorumlarda bulunanlar için ‘şarkı söylemeyi çok seviyorum, vazgeçmeyeceğim’ mesajını verdi.

Hanife’yi tek bir izdivaç programından tanımıyoruz. Çünkü o en az bir iki kere transfer olan gelin adaylarından. Ekranda kimi zaman ağladı. Kimi zaman güldü, kimi zaman programı terk etme kararı aldı. Terk etti de ama ekrandan uzak kalmayı başaramadı.

Solmaz’ın hayali İzmir Tepecik’te düğün yapmak. Programda bulduğu her fırsatta kendini sahneye atıp dans şov yapan Solmaz Instagram’dan canlı yayın yaparken de dans ediyor. Ayrıca Solmaz’ın yine canlı yayın yaparken bir skandala imzasını atmışlığı da var.

Solmaz Çiros Periscope adlı programda canlı yayın yaparken, dans etti ve soyundu. Solmaz’ın bu hareketi günlerce konuşuldu.Solmaz’a Evleneceksen Gel’de İsmail YK talip oldu. Bu, Solmaz’ın İsmail YK’yı çok sevdiğini bilen program yapımcıları tarafından yapılan bir sürprizdi. Solmaz şimdi TV8’de Aşk-ı Roman adlı dizide programdaki partneri Kaan ile baş rol oynuyor.