10 GÜNDE VARİSLİ DAMARLARDAN, NASIR VE TOPUK ÇATLAKLARINDAN KURTULUN

10 GÜNDE VARİSLİ DAMARLARDAN, NASIR VE TOPUK ÇATLAKLARINDAN KURTULUN

Varislerden kurtulmak için evde hazırlayabileceğiniz doğal karışımı 10 gün boyunca kullandığınızda varisli damarlarda ciddi derecede bir azalma olduğunu da göreceksiniz. Bu doğal karışım gereken malzemeler ve nasıl hazırlanması gerektiği ise diğer sayfamızda..

«12R34» Varis karışımı için gereken malzemeler Zerdeçal (1 yemek kaşığı) Tıbbi Alkol (1 fincan) Aspirin (5 adet) Varis karışımının nasıl hazırlanması gerektiği ise diğer sayfamızda.. Nasıl Hazırlanır?

Plastik bir kapa tıbbi alkolü döktükten sonra üzerine zerdeçalı ekleyin ve karıştırın. Daha sonra aspirinleri toz olana kadar ezin ve tüm malzemeyi karıştırın. Hazırlanan bu karışım 24 saat bekletildikten sonra kullanılabilir. Temiz ayaklara bu karışım hafifçe sürülür.

Ardından pamuk bir bezle kapatılır.. Üzerine çorap da giyebilirsiniz. Sabah kalktığınızda ılık su ile ayaklarınızı yıkayın. Her gece bunu tekrarlayın. Bu arada bazı nemlendirici kremler kullanabilirsiniz. 10 gün boyunca bu tedaviye devam edin. Sonunda, varislerden nasır ve çatlak topuklarınızdan kurtulacak, aynı zamanda gözle görülür bir şekilde ayaklarınızın güzelleştiğini göreceksiniz.

Ardından pamuk bir bezle kapatılır.. Üzerine çorap da giyebilirsiniz. Sabah kalktığınızda ılık su ile ayaklarınızı yıkayın. Her gece bunu tekrarlayın. Bu arada bazı nemlendirici kremler kullanabilirsiniz.

10 gün boyunca bu tedaviye devam edin. Sonunda, varislerden nasır ve çatlak topuklarınızdan kurtulacak, aynı zamanda gözle görülür bir şekilde ayaklarınızın güzelleştiğini göreceksiniz.