HAKKIMIZDA

HABER INDEXI; Güncel, Politika, Spor, Ekonomi, Eğitim, Sağlık,Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerdeki güncel haber sunmak, haberlerin arşivini oluşturmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır. WordPress alt yapısı ile lisanslı “Thewptema” haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.

HABER INDEXI İstanbul Beykoz merkezli ofisinde 8 kişilik ekip ile sizlere tarafsızlık içinde haberi çarpıtmadan siz değerli takipçilerimize sunuyoruz. HABER INDEXI yasal olarak AA (Anadolu Ajansı)’yı takip ederek, haberleri ekibimiz ile sizler için hazırlıyoruz.

Önemli haberler, güncel gelişmeler HABER INDEXI‘nde

HABER INDEXI; Current , Politics, Sports , Economy, Education, Health , Magazine, Arts and Culture , External News and all other categories of to provide updated news , create an archive of news and internet users of the portal to a comprehensive news have been created to facilitate access to news licensed by WordPress infrastructure ” Thewpt up ” news software is built with infrastructure.

HABER INDEXI has 8 -person team with office based on İstanbul Beykoz news distortion in the impartiality of our esteemed followers to you . HABER INDEXI legally follows AA ( Anadolu Agency ),IHA(Ihlas Agency)with news of our team are preparing for you.

 

YASALARA %100 UYGUN
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, yalnızca haberin başlığı ve giriş cümlesine yer verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Resmi abonesi olduğumuz ajanslar:

Anadolu Ajansı – İhlas Haber Ajansı

YAYIN İLKELERİMİZ

Tarafsız Habercilik

Mimiksiz Habercilik

Açıklık

Hüküm Veren Değil, Postacı Habercilik