Burcu Esmersoy Evlendi. Sosyal Medya Karıştı. Bakın Kiminle Evlenmiş?


Burcu Esmersoy evlendi. Burcu Esmersoy hazırlıklar için uzun süredir Ameridaydı. 10 yıldır birlikte olduğu 12 Nisan’da nişanlandığı Berk Suyabatmaz dünya evine girdi. New York Türk Başkonsolosluğu’nda gerçekleşen nikah törenine Berk Suyabatmaz’ın ailesi, Burcu Esmersoy’un ise kız kardeşi Müge ve yakın arkadaşları katıldı. Törenden ilk fotoğrafı paylaşan Burcu Esmersoy tanıştıkları yerde evlenmenin nasip olduğunu vurguladı. Mutlu çiftin balayı adresleri ise Monte Carlo. Burcu Esmersoy kiminle evlendi? Berk Suyabatmaz kimdir? tüm merak ettikleriniz haberimizde.

Burcu Esmersoy Instagram’dan bu yazıyı paylaştı: Tanıştığımız yerde evlenmek nasipmiş.. Bizim mutluluğumuzu paylaşan ve kendi mutluluğu gibi yaşayan herkese çok teşekkürler.. Darısı başınıza… Sevgiler herkese mutkuluklar ve tekrar teşekkürler… Bu arada bize bu konuda yardımcı olan Türkiye Cumhuriyeti New York Başkonsolosluğu’na cok teşekkür ederiz.

BERK SUYABATMAZ KİMDİR? 16 Mart 1978 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Berk Suyabatmaz, denizcilik alanında kariyerini sürdürmektedir. Kariyeri kadar ilişkileriyle gündemde olan Berk Suyabatmaz, bugüne kadar birçok ünlü isimle flört etti. Berk Suyabatmaz, 1 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Burcu Esmersoy’u ailesinden istedi, çift nisan ayının ikinci haftası nişan yüzüklerini taktı. Burcu Esmersoy’un Boğaz’daki evinde yapılan törene sadece çiftin ailesi katıldı. Berk Suyabatmaz ve Burcu Esmersoy 14 Mayıs 2018’de ABD’de dünya evine girdi.