Bu Yöntemle.. Kulak ağrısı, baş ağrısı ve mide bulantısı gibi pek çok rahatsızlıktan kurtulabilirsiniz.

Son yıllarda oldukça fazla uygulanmaya başlayan refleksoloji yani vücudun belli bölgelerine masaj ya da baskı uygulanması ile hastalıkları tedavi edilme yöntemi ve metodlarını galerimizde derledik. İleri butonuna tıklayarak siz de fotoğrafların altında resimdeki bölgeye uygulayacağınız baskı ile kulak ağrısı, baş ağrısı ve mide bulantısı gibi pek çok rahatsızlıktan kurtulabilirsiniz. İşte yöntemi ve ayrıntıları..

İleri butonuna tıklayarak siz de fotoğrafların altında resimdeki bölgeye uygulayacağınız baskı ile kulak ağrısı, baş ağrısı ve mide bulantısı gibi pek

Refleksoloji nedir? Refleksoloji genellikle ayak olmak üzere, el ve kulaklara masaj ve baskı yaparak uygulanan bir alternatif tedavi yöntemidir.
Resimde gördüğünüz bölgeye baskı uyguladığınız takdirde pek çok rahatsızlığınızda ağrıları giderebilirsiniz. 1970’li yıllarda yaygın hale gelmeye başlayan refleksoloji, akupunktur gibi alternatif bir tedavi metodu olarak kabul ediliyor. Belirli bölgelere yapacağınız baskılar sayesinde ağrılarınızı dindirmeniz mümkün.