Bu Ünlülerin Keşfedilme Hikayeleri Diğerlerinden Farklı.! Hiç Ummadıkları Anda Meşhur Oldular!


1. Merve Boluğur Bu Ünlülerin Keşfedilme Hikayeleri Diğerlerinden Farklı.! Hiç Ummadıkları Anda Meşhur Oldular! Kariyerini oyunculuk üzerine kurmayan Merve Boluğur’un kuzeni bir ajanstan teklif aldı. Eğlenmek amacıyla kuzeninin fotoğraf çekimleri için stüdyoya giden Boluğur, orada tanıştığı bir başka ajans yetkilisinin kendisine verdiği kartviziti alıp cüzdanına koydu. Daha sonra kartvizitteki adresin, oturdukları mahallede olduğunu gördü. Ajansa uğradı, fotoğrafları çekildi. Bir süre sonra da reklam filmi teklifi geldi. Reklam filminin ardından birçok dizede rol aldı. Gerisini biliyorsunuz zaten!

2. Charlize Theron Bu Ünlülerin Keşfedilme Hikayeleri Diğerlerinden Farklı.! Hiç Ummadıkları Anda Meşhur Oldular! Sinema yıldızı olmak isteyen Charlize Theron, Los Angeles’a gitmek isteyince, annesi ona bir miktar para ile tek gidişlik bilet verdi. Haftalar geçmesine rağmen oyuncu ya da manken olabilmek için bir yol bulamayan Theron, hesabında kalan son parayı çekmek için bankaya gitti ve çeki kabul etmeyen veznedarla kavga ederken menajer John Crosby’nin dikkatini çekti. Crosby, Theron’a oyuncu olup olmadığını sordu. Theron ise “Değilim ama olmak istiyorum” yanıtını verince her şey değişti!

3. Beren Saat Bu Ünlülerin Keşfedilme Hikayeleri Diğerlerinden Farklı.! Hiç Ummadıkları Anda Meşhur Oldular! Eski sevgilisi Efe Güray, Beren Saat’in oyuncu olması konusunda baskı yapıyordu ve Beren’i Türkiye’nin Yıldızları Oyunculuk Yarışması’na girmeye ikna etti. Efe Güray, 2004’te trafik kazasında hayatını kaybettikten sonra Beren Saat, oyuncu olmak için daha fazla istek duydu. “Aşkımızda Ölüm Var”la oyunculuğa başladı. Beren’in hayatında bambaşka bir yeri var Efe’nin.