BU KADININ 5 KOCASI VAR 5’İDE KARDEŞ VE AYNI YERDE YAŞIYORLAR İŞTE ŞOK EDEN OLAY


5 KOCASI İLE AYNI EVDE YAŞAYAN KADINBizde her gün ortalama 3 kadın erkek şiddetine kurban oluyor, dünyanın öteki ucunda her şey tersine dönmüş durumda.Geçtiğimiz Temmuz ayında İngiltere ’de yayımlanan The Sun gazetesi, Hindistan’da hepsi kardeş olan beş kocasıyla birlikte yaşayan Rajo Verma (21) adlı kadını sayfalarına taşımıştı.

Türkiye’de neredeyse hergün 3 kadının eski eş,sevgili,koca kurbanı olarak öldürülmesi haberleri yaparken hafızalarımızda kalan bu hürriyet haberini bir hatırlatalım istedik.Bizde büyük bir tabu olan kıskançlık ve erkek şiddetine dönüşen sonuçları Dünyanın diğer ucunda bakın nasıl tersine bir yaşam haline geliyor.

İLK OLARAK KARDEŞLERDEN BİRİ İLE EVLENMİŞ, ilk olarak görücü usulüyle 21 yaşındaki Guddu ile evlenmiş, ancak daha sonra damadın dört kardeşi de genç kadınla ilişki yaşamaya başlamış. Şimdi tek odalı bir evde birlikte yaşayan ailenin bir de oğlu var. Rajo Verma ‘’Çocuğun babasının kim olduğunu bilmiyorum, ancak bunun bir önemi de yok’’ diyor. Verma, cinsel hayatlarını bir program dahilinde sürdürdüklerini ve her gece kocalarından biriyle birlikte olduğunu söylüyor.Kocası Guddu ‘’Hepimiz onunla seks yapıyoruz ancak ben kıskanmıyorum. Biz mutlu büyük bir aileyiz’’ diyor.