BACAK KILLARINI BİR SENEDİR ALDIRMIYOR! NEDENİ SİZİ ÇOK ŞAŞIRTACAK


Fitness blogger’ı Morgan Mikenas1 yıldır bacak ve koltuk altı kıllarını almıyor!İşte nedeni…Bir kadın olarak uzayan kıllarınızdan en geç ne zaman kurtuluyorsunuz? 1 ay, 2 ay hadi en fazla 3 ay olsun Peki, ya şimdi sizlere fotoğrafta görmüş olduğunuz fitness blogger’ı Morgan Mikenas’ın yaklaşık 1 yıldır bacak ve koltukaltı kıllarını almadığını söylesek?

2016 yıllarının başlarında bacak ve koltukaltı kıllarını almayı bırakan fitness bloggerı Morgan Mikenas, online bir videoyla bu radikal kararının nedenlerini anlattı. Genç kadın YouTube videosunda doğal güzelliği desteklediği için tıraş olmayı bıraktığını söyledi ve herkesi aynı şeyi yapmaya davet etti. 12 dakikalık videoda koltukaltı kıllarını göstermeyi de ihmal etmedi.

Morgan, “İlk sebebi çok fazla zaman almasıydı. Uzatmaya başladıktan bir süre sonra çok yumuşak hissettirdiğini ve harika bir şey olduğunu düşündüm. Kimse vücudundan utanmasın. Doğanın vücudumuza koyduğu bir şeyden neden kurtulmaya çalışıyoruz ki! Belli ki bunun olması gerekiyor” diye açıkladı.Morgan, uzun kıllarıyla daha seksi hissettiğini ve erkek arkadaşının da onu böyle güzel bulduğunu belirtiyor.