3 Gün İçinde Süper Hızlı Kilo Vermek, Sadece Yatmadan Önce Bunu İçin ve Gece Kilo Verin


Akşam yemeğinizi yatmadan iki saat önce yemeğe çalışın. Hafif yiyecekleri tercih edin. Az ama dengeli bir akşam yemeği yemeniz gerektiğini duymuşsunuzdur. Bazı insanlar bunu sadece salata yemeleri yeterliymiş gibi yanlış şekilde yorumlar. Fakat bu doğru bir fikir değildir. Akşam yemeğiniz protein, lif, vitamin ve hatta karbonhidrat içermelidir.

Günün ilerleyen saatlerinde yapacağınız bir yürüyüş gerginliğinizi azaltmaya ve gün içinde yaşadığınız herhangi bir problemden kurtulmanıza yardımcı olur. Bildiğiniz gibi stres sağlığın ve ideal bir kiloya sahip olmanın en büyük düşmanlarından biridir. Eğer günün ilerleyen saatlerinde yürüyüş yapmaya alışırsanız rahatlamak ve gerginliğinizi azaltmak için keyifli bir zaman geçirdiğinizi ve olaylara farklı açılardan bakmaya başladığınızı fark edeceksiniz.

Yürüyüşten sonraki rahatlatıcı sıcak bir banyo mükemmel bir fikir. Örneğin, haftada bir kere arındırıcı bir banyo yapmanızı öneriyoruz. Elbette biraz fazla su harcayacaksınız ama faydaları gerçekten harika. Vücudunuzdaki toksinlerden kurtulmanızı sağlar. Cildinizi vitamin ve minerallerle besler. Kendinizi yenilenmiş ve enerjik hissedersiniz. Bu tip rahatlatıcı ve arındırıcı bir banyo iltihaplardan kurtulmanıza ve kilo vermenize yardımcı olarak günü keyifli bir şekilde sonlandırmanızı sağlar. Küvetinize 100 gram karbonat, 5 damla lavanta yağı, 100 gram deniz tuzu ve 1 yemek kaşığı rendelenmiş zencefil ekleyin. Yarım saat boyunca bu suyun içinde kalın ve nasıl rahatladığınızı görün. 4. Kilo vermek için günün sonunda içebileceğiniz çaylar